BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?

Biraz da faydalı bilgiler…

Mesela ben,

YORGANLARIN çamaşır makinesinde yıkandığını biliyordum ama, yıkarken içine tenis topu atılırsa, çıktığında yine puf puf kabarık olacağını bilmiyordum.

BULAŞIK MAKİNELERİNİ temizlemek için, boş makinenin içine bir fincan karbonat dökerek bir gece bekletilmesi, sabah da deterjan gözüne biraz sirke koyarak en sıcak derecede çalıştırılması gerektiğini bilmiyordum.

MİKRODALGA FIRINI temizlemek içinse yarım fincan suya, bir yemek kaşığı elma sirkesini ilave edip, bu karışımı mikrodalga fırının içine koyup 5 dakika çalıştırmak gerektiğini bilmiyordum.

MOBİLYALARINIZI üç boyutlu olarak tasarlayabileceğinizi biliyormusunuz?

www.boconcept.com

http://www.boconcept.com/tr-tr/design-in-3d

adresine gidin ve ister koltuğunuzu, isterseniz orta sehpanızı,isterseniz kütüphanenizi yaratın. İstediğiniz model ve renkte.

Duvarda el boyaması desenlerin, şaşırtıcı dokusu ve dekorasyona kattığı stil yadsınamaz. Uygulamada oldukça yüksek işçilik bedelleri var. Oysa KENDİNDEN DESENLİ BOYA RULOLARI sayesinde kendiniz de yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan biraz sabır ve titremeyen bir el. Bu ruloları ahşap mobilyalar ve tekstilde de deneyebilirsiniz.

Bu ruloları aşağıdaki adresten sipariş verebilirsiniz.
https://www.etsy.com/

Duvarlarınıza sofistike STENCIL uygulamaları yapmakile ilgili fikir almak içinse:

www.stencil-library.com
adresinden faydalanabilirsiniz.

Siz bunları denerken, ben yeni bir şeyler aramaya devam edeyim…………..

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Gönül Gökalp

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Bültene Kayıt Ol

About Us

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.