KİRALIK EV

Bir ev ararken,nasıl kriterlerimiz vardır.
1- Öncelikle fiyatı uygun olacak.
2- Eşyalarınıza uygun olacak
3- Keyif alacağınız bir yer olacak.
İşte bu sıralama ile ben, sevgilim, köpeğimiz ve kedimiz için yaşayacağımız en güzel yeri bulmak için harekete geçtik. 3 ay boyunca bir yığın yere baktık. Sonunda apaydınlık, bahçesi olan bütün eşyalarımızı alacak, hayvanlarımızın da rahat edeceği bir ev bulduk. Ev çok aydınlıktı çünkü bir yüzünü 4 kat boyunca kaplayan kocaman bir camı vardı. Aydınlık olması açısından harika ama, burayı kapatacak perdeyi nasıl bulacaktım. Hadi perde bulduk diyelim, hem içerisi gözükmesin, hem de aydınlık olsun istiyordum. Sonunda şöyle yaptım ve bence harika oldu. Eminönü’ne gidip, metresi 1₺  dan çuval aldım. Bu çuvalın üst tarafına delikler açarak kurdele geçirip bağladım. İncecik misinalar sarkıtarak, ucuna eski bir avizeden sökülmüş kristal taşları astım. Perdenin de çeşitli yerlerine çeşitli büyüklükte nazar boncukları iğneledim. Böylece harika bir perdeye kavuşmuş oldum.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Gönül Gökalp

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Bültene Kayıt Ol

About Us

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.