KÖPEK KIYAFETLERİ

Türkiye’ de eğer orta boy bir köpeğiniz varsa, kıyafet bulmak çok zor. Küçük köpekler için türlü türlü giyim eşyaları yapmalarına rağmen, orta ve büyük boylar için seçenekleriniz çok sınırlı. Hele bir de Bishop gibi uzun tüylü bir köpeğiniz varsa.

Bishop yağmurlu havalarda dolaşmaya çıktığında tüyleri çamur içinde kalıyor. Mutlaka yıkanıp kurutulması gerekiyor. Bu kadar sık yıkanmak ta tüylerine zarar veriyor.

Geçen sene kuzenim Feyza ona Çin’den bacaklarını da kapsayan bir yağmurluk getirtmişti.

Bu sefer de karavan ile yola çıkarken, tüylerini korumak adına, Figen teyzesi Bishop’a hem güneşli havalarda, hem de yağmurda kullanması için, tam ölçülerine uygun olarak iki adet kıyafet dikti.

Figen’in Instagramda orguatolyem34 isimli bir sayfası var. Kişiye özel ölçü ve renklerde kıyafetler örüyor. Sayfasını takip edin, çok güzel şeyler üretiyor. Bence kesinlikle köpek kıyafetleri alanına el atmalı.

Bishop’ un tüyleri çok güzel, ama biz yılın çok büyük bir bölümünü karavan gibi küçük bir mekanda geçiriyoruz. Bu da sürekli tüyler ile savaşmak anlamına geliyor. Bu yüzden de yola çıkarken tıraş etmek zorunda kalıyoruz.

Bence her iki hali de çok tatlı. Sanki iki ayrı köpek gibi, sizce de öyle değil mi?

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Gönül Gökalp

İlgili Yazılar

4 yorum

Orguatolyem34 ü takip etmeye başladım gerçekten harika. Figen hanımın ellerine sağlık. Size ve bishop a da iyi tatiller. Teşekkürler

Cevapla

çok teşekkürler

Cevapla

Harika olmuş.Figen hanımın ellerine sağlık.siparişle köpek kıyafetleri dikiyormu?

Cevapla

Evet dikiyor, instagram üzerinden sipariş verebilirsiniz. Orguatolyem34

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Bültene Kayıt Ol

About Us

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.