YANINDAN TRAMVAY GEÇEN KARAVAN

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ekim ayı başında İzmir’ deydik. Bu sefer Karşıyaka sahilde, tam tramvay hattının kenarında kaldık. Burada tramvay, sahilde çimenlerin üzerinden geçiyor. Yolun tam kenarında duruyoruz. Bir tarafımızda evler var. Diğer tarafımız ise tramvaya bakıyor.

 

       

Aşağı yukarı 15 dakikada bir yanımızdan tramvay geçiyor.

Önceleri büyük bir ilgi ile, kapımız açık şekilde tramvayın geçişini seyrediyorduk.

      

 

      

Tramvayı kullanan vatman, bizim tehlikeli bir hareket yapabilme olasılığımız dan rahatsız olup, her geçişte düdük çalmaya başlayınca, bu seyretme olayından vazgeçtik.

Her zaman tren yolu kenarında oturanların, geceleri nasıl uyuduğunu merak ederdim.

İnsan bir süre sonra alışıyormuş. Uyurken bile sesi hiç duymamaya başlıyor muşsunuz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][gem_youtube video_id=”p7xiZEO1oms”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Gönül Gökalp

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Bültene Kayıt Ol

About Us

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.