ADRİYATİK GÜNLÜKLERİ – 8 MAYIS

ADRİYATİK GÜNLÜKLERİ 8 MAYIS 2014

Şimdiye kadar anlatıyorum ama, 5 Mayıs’ ta Marmaris’ ten ayrıldığımızdan beri  Yunanistan’ a  giriş yapmadık. Yani ben daha vizemin günlerinden yemiyorum.
Ama güzel günler buraya kadarmış.
Bugün port polise gitmemiz gerekiyor. Liman bizim geldiğimizi biliyor, tekne kaydoldu ama bizim de resmiyete dökülmemiz gerekiyor.

Aşağı yukarı 2 saat kadar port polisin yerini aradık. Hiç kimse bilmiyor. Neyse uzun uğraşlar sonucu sora sora bulduk ama bu sefer de öğle tatili oldu.
Fırsattan istifade bizde yemeğe gittik.

Yemekten sonra tekrar geldik, ama kimse yok ortalıkta. Yakınlarda bir cafeye oturduk bekliyoruz.

 Nihayet işlerimizi hallettik. Artık resmen Yunanistan’ tayız. Toplam 20 günlük vizem var, bakalım nereye kadar dayanacak ? Saat 15.30 gibi Santorini’ den ayrılıyoruz. Önümüzde yine en az 20 saatlik bir yol var.

    

 

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Gönül Gökalp

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Bültene Kayıt Ol

About Us

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.