Sevgililer Günü

Bugün Sevgililer günü. Daha doğrusu bitmesine 1 saat 15 dakika var.

Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama, çok genç olduğum yaşlar hariç, benim için sevgililer gününün özel bir anlamı yok. Biri ile bir sevgi paylaşıyorsanız, zaten özel bir güne ihtiyacınız yok diye düşünüyorum.

Bu yüzden bugün size, kendinize faydası olacak bir şey yazacağım.
Kendi sağlık ve güzelliğiniz için. 

AYVA ÇEKİRDEĞİ KREMİ:

Ayva çekirdeği ile kusursuz bir cilt.
7-8 tane ayvanın çekirdeklerini çıkartıp 1/2 çay bardağı ılık suda, ağzı açık şekilde 1 gün bekletin. Jölemsi kıvama gelince yüz, boyun bölgesine sürün ve 20 dakika cildinizde bekletin. Cildinizdeki lekelerin yok olduğunu ve cildinizin sıkılaştığını göreceksiniz. Ayrıca, eğer hassas bir cilde sahipseniz ve cilt bakım ürünlerine döktüğünüz paralarının cildinize herhangi bir geri dönüşümü olmadıysa, doğallıktan yanaysanız bu maskeyi kullanmalısınız. Ayva çekirdeği maskesi ile aknelerinizdeki belirgin düşüşe şahit olacaksınız.
Su yerine gül suyu da sürebilirsiniz.
Emziren anneler; göğüsleriniz yara olduysa mutlaka ayva çekirdeği uygulayın. Akşam uygularsanız sabaha kadar göğüs yaralarınız geçecektir.

Hazırlaması son derece basit, mutlaka deneyin.

 GİYİNME ODASI:

Ayrıca aşağıdaki giyinme odasına yerleşim olarak bayıldım. Gerçi benim için o kadar çok ayakkabı rafı olmasına gerek yok. Hiçbir zaman ayakkabıya o kadar düşkünlüğüm olmadı. Bu yüzden de bu kadar ayakkabım yok.

Bugünkü yazıyı iki farklı salon yerleşim resmi ile bitiriyorum.

 

                                     

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Gönül Gökalp

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Bültene Kayıt Ol

About Us

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.